Безкоштовний пункт тестування

Главная » Акції » Безкоштовний пункт тестування

#Вірус імунодефіциту людини (#ВІЛ) є збудником синдрому набутого імунодефіциту (#СНІД), він уражує клітини імунної системи людини. З ВІЛ-інфекцією живуть понад 244 тисяч українців і тільки половина з них знають про це.
✅ У клініко-діагностичній лабораторії (далі – КДЛ) ДЗ «#СМСЧ №11 МОЗ України» за 6 місяців цього року було протестовано на швидких тестах 225 зразків сироватки крові пацієнтів на виявлення антитіл до ВІЛ ½ типів та отримано 2 позитивних результати, в яких виявлено антитіла до ВІЛ ½ типу, і які були підтверджені методом ІФА у спеціалізованій лабораторії.
На сьогоднішній день ще не існує ліків, за допомогою яких можна було б вбити чи вивести ВІЛ з організму, або #вакцини, яка б могла запобігти розвитку захворювання чи потрапляння ВІЛ в організм людини. Єдиним засобом на сьогодні проти зараження ВІЛ є профілактика!!!
Своєчасна #діагностика ВІЛ-інфекції дозволяє запобігти ускладненням, пов*язаними з пізньою стадією СНІД-у. Існує багато кабінетів анонімного тестування на ВІЛ, де можна отримати довідку про свій ВІЛ-статус. Думайте та дбайте про своє здоров’я та здоров’я оточуючих Вас людей!!!

Ми проводимо БЕЗКОШТОВНО тестування на ВІЛ у спеціальні акційні дні!!! Слідкуйте за нашими новинами про час та дату обстеженнь!