Добовий моніторинг глюкози – система iPro2

Главная » Новини » Добовий моніторинг глюкози - система iPro2

Добовий моніторинг глюкози

Моніторування рівня глюкози, система iPro2

           За допомогою невеликого спеціального пристрою, прикріпленого до тіла, проводиться безперервний моніторинг рівня глюкози. Діаметр датчика всього 3,5 см, закріплюється на тілі допомогою спеціального пластиру. Отримані результати записуються, поміщаються у звіт і аналізуються лікарем для більш ефективного лікування діабету, підбору і корекції терапії.

Протягом доби прилад вимірює 288 раз рівень глюкози крові, всього 1728 разів протягом 3-6 діб. Висновок за вимірюваннями видається у вигляді графіків, за якими можна відстежити загальні закономірності коливання глюкози, діаграми підвищеного, зниженого і нормального цукру крові протягом дня у відсотках. На графіку зазначається прийом їжі і коливання глюкози, фізичне навантаження та інші показники і пов’язані з цими станами коливання глюкози крові.

Показання до проведення добового моніторування рівня глюкози широкі, у багатьох ситуаціях це дослідження дозволяє максимально ефективно провести діагностику і підібрати терапію, показуючи зміни, які не відстежити іншим способом.

Основні показання:

1.При захворюванні на цукровий діабет 1 типу для підбору адекватних доз інсуліну, максимально наближених до звичайного режиму дня, виявлення передозування інсуліну, виявлення гіпоглікемії, особливо неявних та нічних. Для порівняння ефективності терапії при зміні декількох схем інсулінотерапії.

  1. При захворюванні на цукровий діабет 2 типу для формування рекомендацій по дієтотерапії і сахароснижающим препаратів, порівняння декількох схем. Вирішення питання про перехід на інсулінотерапію. Для виявлення нічних, прихованих гіпоглікемії, на фізичне навантаження або передозування цукрознижувальних препаратів.
  2. Для уточнення дебюту гестаційного діабету і контролю за ефектом від дотримання дієти або інсулінотерапії при вагітності. Для планування вагітності на тлі наявного цукрового діабету 1 і 2 типу.
  3. Для уточнення реакції на продукти з різним глікемічним індексом і фізичні навантаження. Для виявлення індивідуальних особливостей всмоктування вуглеводів на тлі дієтотерапії діабету або аліментарного ожиріння.
  4. При гіпоглікемічних стані не уточненого характеру. Для уточнення причин непритомних станів, станів епізодів слабкості і короткочасної втрати свідомості без наявності раніше виявленого цукрового діабету.

Під час проведення дослідження:

  • немає необхідності змінювати звичний спосіб життя, можна плавати і займатися спортом.
  • пацієнт додатково щодня виконує не менше 4 аналізів рівня глюкози крові, взятої з пальця.
  • всі прийоми їжі і лікарських препаратів, а також інші значимі дії і фізичні навантаження необхідно фіксувати в журналі

Записатися на проведення добового моніторування рівня глюкози можна за телефоном: (044)-456-40-66, онлайн: https://smsh-11.net/(форма – записатися на прийом)

Постановка монітора займає 30 хвилин, проводиться за адресою: Київ. Вул. Гетьмана 3, в каб. 302 . Зняття монітора займає 5 хвилин.

Монітор встановлюється на 3-6 діб з ранку. Результати можна отримати на наступний день після зняття монітора по електронній пошті (попередньо написавши заяву із зазначенням електронної адреси) або в роздрукованому вигляді у ендокринолога.