Консультація психолога

Главная » Послуги » Консультація психолога

                         

Психолог — фахівець, що має вищу освіту за напрямком «Психологія». Він може надавати психологічну консультацію. Це, як правило, короткострокові заходи, спрямовані на підтримку, психологічну допомогу та орієнтування клієнта у випадку необхідності психотерапії.

             Навіщо потрібна консультація психолога?

По-перше, іноді людина поки ще не готова до психотерапії, проживати складну гаму почуттів, її життєва ситуація не настільки критична, що без психотерапії не обійтися. В цьому випадку психологічне консультування допомагає поглянути на те, що відбувається в кабінеті психолога, не заглиблюючись в процес відразу. Також можна повивчати, чому клієнт хоче піти на терапію, які є потреби, що зупиняє. 

По-друге, якщо є проблеми, які вирішуються в рамках консультування. Наприклад, профорієнтація, проблеми на роботі, адаптація в колективі, конфліктні ситуації, профілактика емоційного вигорання і заходи щодо підвищення стійкості до стресу, відносини з батьками / дітьми.


Кваліфікований  психолог  не стане давати вам готових відповідей, бо їх не існує, поки ви не знайдете ці відповіді самі, не поділиться з вами “життєвими порадами”, тому що капітан вашого життя – ви, і ніколи не запропонує вам “чарівні пігулочки”.

                           

Що може дати психолог-консультант в рамках консультування:

–         допомогти клієнту побачити те, що той сам не помічає. Так часто буває, що ми через свої установки не бачимо варіанти і альтернативи. У кожного з нас є «сліпі зони».

–        професійну увагу психолога, великий обсяг підтримки, тепла і інтересу до вашої особистості.

❗️ Тому наші Психологи готові надавати для всіх охочих якісну психологічну допомогу на особистих консультаціях за АКЦІЙНОЮ ЦІНОЮ 400грн., було 600грн. ❗️